VİZYONUMUZ

Sektörde,Türkiyenin bir numaralı şirketi olmak,ürün kalitesi ve verilen hizmetle değerli müşterilerimizin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı son derece estetik ve dayanıklı gölgelendirme çözümleri sağlayarak müşterilerimize kaliteli,yenilikçi hizmetler sunmaktır.

HAKKIMIZDA

Mehmet Dalgıç ve Oğulları anlamına gelen firmamız yaklaşık 20 yıldır Antalyada hizmet vermektedir.1992 yılında çadır branda üretimiyle başlayan firmamız, 2000 yılında ltd.şti olarak kurumsal bir yapıya sahip firma olmuş ürün portföyüne körüklü ve mafsallı tente gibi ürünleride eklemiş,2008 yılıdan itibaren asma germe mebran sistemleri ile Antalyada bir ilke imza atmıştır. Firmamız her an kendini yenileyerek teknolojik gelişmeler ışığı altında kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile en son teknolojiyle üretilen " TUV GS, ISO 9001 ve CE " belgeli branda ve tente sistemlerini kullanarak estetik ve kaliteli çözümleri müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Medo tente sistemleri 2011 yılı itibari ile Antalya da Raylı Tente sistemleri imalatı yapan ve ürünlerini yurt geneline bayilik ağı ile sunmaktadır.

Medo tente Antalya da yine bir ilke imza atarak üretim kapasite ve kalitesini artırmak gayesiyle HF Yüksek Frekans Makinesini Makine parkuruna eklemiştir. Yüksek Frekans makinesi üretmekte olduğumuz Raylı tente sistemleri ve Asma Germe Membran yapılarını Avrupa standartlarına taşımaktadır.

spot-referans spot-katalog spot-iletisim spot-bayi